Pozadí

Společnost


Diagnostická společnost KPS je mezinárodní molekulárně diagnostická a informační společnost, která pomáhá pacientům s rakovinou najít ty nejlepší cílené terapie (Pro další informace prosím navštivte webové stránky naší společnosti: www.kpsdx.com)

KPS má zkušenosti z 10 let fungování v oboru molekulární farmakodiagnostiky.

KPS má nejmodernější diagnostickou laboratoř molekulární patologie certifikovanou dle norem ISO a ověřenou externími programy hodnocení kvality Evropské asociace patologů. Quality

KPS je současnou nebo bývalou partnerskou referenční laboratoří pro diagnostiku a klinické studie předních farmakologických společností Amgen, Merck, Roche a Astra.

KPS poskytuje informační služby pro funkční a klinickou interpretaci molekulární diagnostiky a pomáhá onkologům při identifikaci nejvhodnějších cílených léků vždy na základě patentovaných metod a stále se rozšiřující řady vědeckých publikací.

Vědci spolupracující s KPS jsou vyškoleni ve Švýcarsku a USA a výsledky svého výzkumu zveřejňují v mezinárodních časopisech včetně Cancer Research, Journal of Clinical Oncology a Nature Reviews Drug Discovery.

Naše hlavní kanceláře se nachází v německém Heidelbergu a maďarské Budapešti. KPS má také distributory a/nebo síť partnerských onkologů v Rumunsku, České republice, Polsku, Švýcarsku, Velké Británii a ve Španělsku, ale je schopna přijímat vzorky i pacienty z celého světa.

PROPAGUJTE NÁS PO CELÉM SVĚTĚ

Buďte sociální. Pomozte i ostatním čelit rakovině.
ONCOMPASS Gmbh.   |   Privacy Policy